Mustafa Koç'un ölümü üzerine spor camiası yasa boğuldu!

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un erken ölümü spor dünyasında da sarstı. Üyesi olduğu Fenerbahçe başta olmak üzere birçok spor kulübü ve sporcu başsağlığı mesajı yayınladı. İşte o mesajlar...

Diğer Haberler

Mustafa Koç'un ölümü üzerine spor camiası yasa boğuldu! BARCELONA:

Barcelona Kulübü Başkanı Josep Bartomeu, Mustafa Koç'un vefatı nedeniyle başsağlığı mesajı yayınladı. Kişisel Twitter hesabında yer alan mesajda, "Mustafa Koç'un ölümünden dolayı çok üzgünüz. Huzur içinde yatsın" diye yazan Bartmoeu, ayrıca Mustafa Koç ile yan yana çekilmiş bir fotoğrafını yayınladı.


FENERBAHÇE:

"Eski asbaşkanlarımızdan Sayın Ali Koç’un ağabeyi, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı, kulübümüzün 4894 numaralı kongre üyesi Sayın Mustafa V. Koç’un bu sabah saatlerinde geçirdiği kalp krizi sonucu vefat ettiği haberini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Merhum Sayın Mustafa V. Koç’a Allah’tan rahmet, başta Koç Ailesi olmak üzere merhumun tüm yakınları ve sevenlerine baş sağlığı dileriz."


BEŞİKTAŞ:

Türk iş dünyasının değerli ismi, Beşiktaş Divan Kurulu Üyesi Rahmi Koç'un sevgili oğlu, Koç Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un ani vefatı kulübümüzü ve camiamızı derinden üzmüştür.

İşadamı kimliğiyle ülkemize önemli hizmetlerde bulunan Mustafa Koç'a Allah'tan rahmet, Koç Ailesine, güzide sponsorumuz Koç Topluluğuna, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz.


GALATASARAY:

"Türk iş dünyasının önde gelen isimlerinden, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Koç'un geçirdiği kalp krizi sonucunda erken yaşta hayatını kaybetmesinden dolayı derin bir üzüntü duyuyoruz. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabır dileriz. Ülkemizin başı sağ olsun.


TRABZONSPOR:

Türk iş dünyasının önemli ismi, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un bu sabah saatlerinde geçirdiği kalp krizi sonucu ani vefatı bizleri derinden üzmüştür. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Koç'un vefatı spor dünyasında da büyük üzüntüyle karşılandı. Bir çok ünlü isim sosyal medyadan koç ailesine baş sağlığı diledi.

VE DİĞER PAYLAŞIMLAR:YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: