Mustafa Sandal gönlünü Simge Sağın'a mı kaptırdı?

Simge'nin klibinden bir görüntüyü Instagram'dan paylaşan Mustafa Sandal altına "Aç koynunu geliyorum" notunu düştü ve kalp emojisi koydu. Mustafa Sandal'ın bu paylaşımı sosyal medyada 'aşk ilanı' olarak yorumladı. Çıkan haberlerin ardından Simge menajeri aracılığıyla bir açıklamada bulundu.

Magazin

Mustafa Sandal gönlünü Simge Sağın'a mı kaptırdı? Emina Jahovic'ten boşanan popçu Mustafa Sandal geçtiğimiz gün estetik haberleriyle gündeme gelmişti. Şarkıcının adı şimdi ise bir aşk dedikodusuna karıştı. 48 yaşındaki Sandal, 37 yaşındaki Simge'nin yeni çıkan klibinin görüntülerini Instagram hesabından paylaştı. Paylaşımının altına da "Aç koynunu geliyorum" notunu düştü. Mustafa Sandal'ın bu paylaşımı sosyal medyada 'aşk ilanı' olarak yorumladı.


Hani bir şey yoktu? Mustafa Sandal'ın yüzüne ne yaptırdığı ortaya çıktı!

Hani bir şey yoktu? Mustafa Sandal'ın yüzüne ne yaptırdığı ortaya çıktı!"GEL DE YANLIŞ ANLAMA''

Sosyal medya kullanıcıları tarafından çok sayıda yorum ve beğeni aldı. Sandal'ın bir takipçisi paylaşım "O nasıl laf öyle Allah aşkına gel de yanlış anlama yani." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Yıllar sonra ilk kez heyecanlandım. Ne yakışırsınız ama siz bunu bir düşünün." yorumunu yaptı.

SİMGE YALANLADI!

Simge çıkan haberlerin ardından menajeri aracılığıyla bir açıklamada bulundu. Güzel şarkıcının menajerinin yaptığı basın açıklamasında şu cümlelere yer verildi:

"Mustafa Sandal ile Simge arasında aşk yaşandığı iddiasıyla paylaşılan haber tamamen asılsız ve gerçek dışıdır. Bu yalan habere lütfen itibar etmeyiniz. Prim yapmak ve kendi çıkarlarını gütmek amacıyla yapılan hareketi sanatçımızın özel yaşamına saygısızlık olarak nitelendiriyoruz"

İddialı ve feminen Simge!

İddialı ve feminen Simge!MUSTAFA SANDAL SESSİZ!

Mustafa Sandal ise herhangi bir açıklamada bulunmadı. Çıkan aşk haberlerine sessiz kalmayı tercih etti.

Mustafa Sandal batıyor mu?

Mustafa Sandal batıyor mu?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: