Mustafa Sandal'ın gizemli aşkı kim?

Geçen günlerde sosyal medyada bir güzelle fotoğrafını paylaşarak olay olan Mustafa Sandal’ın gizemli aşkı ortaya çıktı. Popçunun, Ceren Hindistan olduğu söylenen gizemli sevgilisinin aslında Ayşegül Işık adlı bir genç kız olduğu iddia edildi. İkiliyi Göcek’teki aşk tatili ele verdi.

Magazin

Mustafa Sandal'ın gizemli aşkı kim? Haziran ayında Sırp şarkıcı Emina Jahovic'le boşanan Mustafa Sandal, geçtiğimiz günlerde instagram hesabından bir güzelle fotoğrafını paylaşmıştı. Sandal'ın paylaşımında yüzünü gizlediği kişinin oyuncu Ceren Hindistan olduğu iddia edilmişti. Popçu, "Benim için yeni biten bir evliliğin ardından bu kadar çabuk ciddi bir ilişkiye başlamak zor" diyerek, Ceren Hindistan ile aşk yaşadığı iddiasını yalanlamıştı. Magazinci Erol Köse ise geçen ay Göcek'e giden 48 yaşındaki popçunun tatilde yalnız olmadığını iddia etti.


SOSYAL MEDYA HESABINI KAPATTI
Erol Köse, Mustafa Sandal'ın gizemli aşkının Ayşegül Işık adlı genç bir kız olduğunu öne sürdü. İkiliyi Göcek tatilinde aynı gün ve aynı yerden yaptıkları paylaşımlar ele verdi. Ayşegül Işık, gizli aşk ortaya çıkınca panikleyip önce sosyal medya hesabını gizleyip sonra kapattı. Bir dönem Ataköy'deki bir AVM'de manikürcülük yapan daha sonra da ablası ile butik açan Ayşegül Işık'ın sosyal medya hesabını kapatması ise iddiayı doğrular gibi.


Ayşegül Işık, popçunun köpeği Lucy ile de fotoğrafını Instagram'da paylaşınca yakayı ele verdi.


HEVESİ KURSAĞINDA KALDI!

Ceren Hindistan, fotoğraftaki güzelin kendisi olduğu iddia edilince Musti'den sosyal medyada aşk mesajları aldığını itiraf etmişti. Mustafa Sandal'ın bu paylaşımındaki güzelin Ceren Hindistan olduğu konuşulmuş; ancak popçu, bu iddiayı jet hızıyla yalanlamıştı. (Kaynak: takvim.com.tr)

Bunlarda ilginizi çekebilir: