Mustafa Uslu, Burak Özçivit'ten neden özür dilediğini açıkladı!

Dün akşam "Çiçero" fiminin basın toplantısında gazetecilerin karşına geçen yapımcı Mustafa Uslu bir ödül töreninde Burak Özçivit hakkında sarf ettiği sözler hakkında açıklama yaptı.

Magazin

Mustafa Uslu, Burak Özçivit'ten neden özür dilediğini açıkladı! Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerinin belirlediği 'Yılın Yıldızları Ödülleri' töreninde yılın filmi ödülünün sahibi olan 'Müslüm' ve 'Ayla' filmlerinin yapımcısı Mustafa Uslu, ödülünü alırken yaptığı konuşmada Burak Özçivit'in Yılın En İyi Sinema Oyuncusu ödülünü almasını eleştirmişti. Magazin gündeminde geniş yer bulan bu sözlerin ardından Uslu'dan yeni bir açıklama geldi.

Burak Özçivit: 14 Şubat'ta Fahriye'yle birlikte olmayacağım!

Burak Özçivit: 14 Şubat'ta Fahriye'yle birlikte olmayacağım!Muhabirlerin konu hakkında soruları üzerine Burak Özçivit'ten özür dilediğini belirten Uslu, sözlerinin arkasında durduğunu ve kimseyi rencide etmek istemediğini, sadece fikrini beyan ettiğini söyledi.

Özür dileme gerekçesini de açıklayan yapımcı, "Haksız olduğum için değil, hamile eşi ve onu üzdüğüm için özür diledim." ifadelerini kullandı.

Ödül töreninde Burak Özçivit krizi!

Ödül töreninde Burak Özçivit krizi!Burak Özçivit'in kardeşini daha önce gördünüz mü?

Burak Özçivit'in kardeşini daha önce gördünüz mü?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: