MÜTHİŞ GECCEDEN EN ÖZEL AYRINTILAR!

18 yıldır Türkiye'nin lider müzik yayın grubu 'Kral TV' tarafından düzenlenen ve müzik dünyasının en iyilerinin belirlendiği 'Kral Müzik Ödülleri' dün gecce gerçekleştirilen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. İşte muhteşem geccenin ayrıntıları...

Magazin

MÜTHİŞ GECCEDEN EN ÖZEL AYRINTILAR!
18. KRAL TV MÜZİK ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU!..

18. KRAL TV MÜZİK ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU!..Kral Yayın Grubu tarafından bu yıl 18.si düzenlenen geleneksel Müzik Ödülleri Töreni, İstanbul Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirildi. Orhan Boran ve Zülfü Livaneli nin Onur Ödülüne layık görüldüğü geccede, müzik dünyasının yıldızları bir araya geldi.

Muhteşem görsel şovlar ve özel sürprizlerin yer aldığı geccede, kuşkusuz en dikkat çekici olay geçen sene 'Yaşam Boyu Onur Ödülü' ne layık görülen, ancak uğradığı silahlı saldırı sonucu gecceye katılamayan İbrahim Tatlıses'in ödülünü Orhan Gencebay'ın elinden alması oldu.


Video için tıklayınız..

Eşi Ayşegül Tatlıses ile birlikte gecceye katılan İmparator, sahneye baston yardımıyla çıktı, ancak izleyicilerin karşısında bastonunu fırlatarak dimdik ayakta durdu. Ödülünü aldıktan sonra ise Gencebay'ın elini öptü, salonda alkış tufanı koptu.


TATLISES, ÖDÜLÜ GENCEBAY'IN ELİNİ ÖPEREK ALDI!..

TATLISES, ÖDÜLÜ GENCEBAY'IN ELİNİ ÖPEREK ALDI!..Müthiş sahne performansıyla konukları büyüleyen bir diğer isim ise Kenan Doğulu'ydu. Abisi Ozan Doğulu ile birlikte sahne alan başarılı popçu, önümüzdeki günlerde çıkacak yeni albümünden 3 tane şarkı seslendirdi. Bunlar arasında en önemlisi kuşkusuz, sevgilisi Beren Saat için yazdığı öğrenilen 'Bal Gibi' şarkısı oldu.


KENAN DOĞULU 'BAL GİBİ'Yİ İLK KEZ SÖYLEDİ!..

KENAN DOĞULU 'BAL GİBİ'Yİ İLK KEZ SÖYLEDİ!..Geccenin en çok konuşulan bir diğer olayı ise Ayşe Özyılmazel'den boşanmasıyla gündemde olan, ancak ortalarda görünmeyen Ali Taran'ın 'En İyi Grup' seçilen Model'e ödül vermesi oldu. Taran'ın eski kayınvalidesi Oya Germen de törende bulunuyordu. İkili arasında herhangi bir diyalog yaşanmadı. Ancak bu durum 'yılın piştisi' olarak lanse edildi.


ALİ TARAN, OYA GERMEN'LE PİŞTİ OLDU!..

ALİ TARAN, OYA GERMEN'LE PİŞTİ OLDU!..
'En İyi Kadın Sanatçı' , 'En İyi Albüm' , 'En İyi Şarkı' dallarında ödül alarak, gecceye 'başarı' anlamında damgasını vuran Ajda Pekkan, 'En İyi Kadın Sanatçı' ödülünü Burak Özçivit'in elinden aldı. Genç oyuncunun o dakikalarda hayli heyecanlı olduğu gözlemlendi. Süperstar, ödülünü Malkoçoğlu'nun elinden alırken, 'Hepiniz adına Malkoçoğlu'nu öpüyorum' diyerek Özçivit'i öptü.


AJDA PEKKAN ÖDÜLÜ ALDI, BURAK ÖZÇİVİT’İ ÖPTÜ!..

AJDA PEKKAN ÖDÜLÜ ALDI, BURAK ÖZÇİVİT’İ ÖPTÜ!..
Konuklar arasında şıklık yarışının yaşandığı geccede işi abartanlar da fazlaydı. Popo dekolteli tuvaletiyle törene katılan Ece Gürsel, 'geccenin en abartan kadını' oldu.ECE GÜRSEL GECCEYE DAMGA VURDU!..

ECE GÜRSEL GECCEYE DAMGA VURDU!..

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: