Mutluluğa çağıran oyuncaklar sergisi açıldı!

"Ünlülerin mutluluğa çağıran oyuncakları" sözüyle yola çıkılan sergide, ünlü isimlerin kendilerinde iz bırakan oyuncakları ve her bir oyuncağın hikayesini kendi seslerinden anlattıkları parçalar sergilenecek.

Sosyete

Mutluluğa çağıran oyuncaklar sergisi açıldı! Mika-Der (Minik Kalplerle Elele Derneği) ve bir Avm'nin işbirliği ile gerçekleştirilen “Mutluluğa Çağıran Oyuncaklar Sergisi” dün gerçekleşen görkemli bir kokteyl ile açıldı.


Sergiye aralarında; Aykut Gürel, Arzu Sabancı, Arzu Çebi, Zara ve Senem Çapa’ nın da katıldığı ünlü isimler yoğun ilgi gösterdi.


Mika-Der ve bir Avm'nin iş birliği ile gerçekleştirilen bu sosyal sorumluluk projesi ile ağır travma altındaki 40 çocuğun hayatla barışması amacıyla Tekirdağ Çerkezköy’de temeli atılan Çocuk Destek ve Rehabilitasyon Merkezi’ne destek olunacak.


Oyuncağının hikayesini anlatan ünlü isimler arasında;

Arzu Sabancı, Aykut Gürel, Ayşe Arman, Begüm Kütük Yaşaroğlu, Behzat Gerçeker, Demet Sabancı, Dilek Hanif, Erol Evgin, Ertuğrul Özkök, Ferhat Göçer, Fuat Güner, İbrahim Büyükak, İclal Aydın, Jülide Ateş, Kenan Doğulu, Kürşat Başar, Murat Evgin, Nilüfer, Nükhet Duru, Oğuzhan Koç, Onur Baştürk, Özcan Deniz, Perran Kutman, Selçuk Yöntem, Saffet Emre Tonguç ve Zara gibi birbirinden değerli birçok isim bulunuyor. Ses kayıtlarını masalsı bir hale getiren Aykut Gürel ise oyuncağının sergileneceği bir diğer isim olarak sergide yer alıyor.

Mutluluğa çağıran oyuncaklar sergisi 21 Aralık – 31 Ocak 2016 tarihleri arasında ziyaretçilerini bekliyor.

Sergi hakkında detaylı bilgi için: (0216) 554 7777


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: