MUTLULUĞU KISA SÜRDÜ

88 yaşındaki Salih Germi Çapa’nın mutluluğu çabuk bitti. İlk evliliğinden olan çocuklarının itirazlarına rağmen hesaplarının bulunduğu banka şubesinin müdür yardımcısı Olcay Gezer (42)’le evlenen Çapa, İstanbul 1. Aile Mahkemesi’ne başvurarak boşanma davası açtı.

Magazin

MUTLULUĞU KISA SÜRDÜ
Çapa, Avukat Ahmet Pamuk vasıtasıyla verdiği dilekçede kendisinden 46 yaş küçük eşi Olcay Gezer Çapa'yı suçladı. Çapa, dilekçede eşinin tanıştıkları dönemde kendisini önce ilişkiye sonra da nikaha zorladığını söyledi. Yaptıkları evlilik sözleşmesiyle eşinin kendi hesaplarına girme hakkını elde ettiğini de belirten Çapa, Gezer'in ilk evliliğinden olan oğlunun eğitim masraflarının da kendi rızası olmadan ödettiğini anlattı.

Salih Germi Çapa, kendinden habersiz başka bir bankaya sağlık ve emeklilik sigortası yaptırdığını bu yüzden aralarında çıkan tartışma sırasında eşinin kendisini tekme tokat dövdüğünü, çocuklarının evine sığındığını söyleyerek, şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanmak istediğini belirtti.

ÇAPA'nın 11 gün önce Arnavutköy Polis Merkezi'ne giderek eşinden dayak yediğini belirtip şikayette bulunduğu da ortaya çıktı. Çapa, şikayetinde şöyle dedi: "Eşim kendi sigorta primlerini yatırmak için hesabımdan 1.750 YTL para çektirmiş. Bunu öğrendiğimde 'Neden haberim yok' dedim. Tartışma çıktı, bana ait ruhsatlı tüfeğimi aldı ve üzerime doğrulttu. Bana 'Sen benim emekli paramı nasıl ödemezsin' dedi. Sonra üzerime saldırdı, testimlerimi tekmeledi, göğsüme vurdu. Evden kaçıp, oğlum Hakan'ın yanına sığındım. Eşim benimle param için evlenmiş, nikahtan bir süre sonra bana kötü davranmaya başladı, fiili saldırılarda bulundu. Bilgim olmadan yüklü miktarda paramı çekti. Eşimin yanında can güvenliğim yok. Darp etti. Psikolojimi bozdu." Çapa'ya adli tıptan iş görmez raporu verildi.
Akşam
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: