'MUTLULUĞUMU PAYLAŞMAYACAĞIM!'

Okan Bayülgen, nikah töreninde çekilen fotoğrafları ve doğacak çocuğunun fotoğraflarını basına vermeyecek.

Magazin

'MUTLULUĞUMU PAYLAŞMAYACAĞIM!' Okan Bayülgen, bir süre önce Şirin Ediger ile birlikte Roma'da evlendiği gün çekilen fotoğraflarının kendisine özel olduğunu ve kimseyle paylaşmayacağını belirtti.

Roma'daki Türk Büyükelçiliği'nde gerçekleşen nikah töreninde, siyah beyaz fotoğraflarının çekildiğini anlatan Bayülgen, 'Düğün fotoğrafı gibi klasik bir şeyimiz yok. İtalyan genç bir fotoğraf sanatçısına ki kendisi son olarak Filistin'de çalışarak savaşın izlerini araştırmış ve sergi açmış birisi, bu adamcağızı bulduk ve o gün uygun olduğunu öğrendik. Profesyonel bir iş yaptık. İki fotoğrafçı olarak çok mutlu olduk tanıştığımıza. Bir filmden kareler gibi. Hepsi siyah beyaz kareler. Onları da kendimize saklıyoruz ve basın mensuplarıyla paylaşmak istemiyoruz. Basın mensuplarından rahatsız oluyoruz' diye konuştu.

Yaklaşık 45 dakika Büyükelçilik'te kaldıklarını anlatan Bayülgen, 'Daha sonrasında çok hastalandık. Balayını da yarıda kestik ve geldik. Çok korktuk, yüksek ateş nedeniyle bebeğin düşmesinden ve sonra da havaalanındaki bu olay oldu' dedi.

BEBEĞİN FOTOĞRAFLARINI DA VERMEYECEĞİM

Doğacak olan bebeğinin fotoğraflarını da kendisinin çekeceğini ancak basına vermeyeceğini söyleyen Okan Bayülgen, sözlerini şöyle sürdürdü:

'Benim anladığım, böyle, çocuğun fotoğrafları falan çekilip komşulara dağıtılmaz. Herkesin bir namahremi vardır. Aile dediğimiz şey benim için önemlidir. Böyle her şeyimi veremem. Onları kendimize saklayacağız.'
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: