Mutluluk için reklam zamanı!

Büyük umutlarla aynı projede buluşturulan Elçin Sangu ile Barış Arduç'un 'Mutluluk Zamanı' filmi gişede bekleneni vermedi. İkili, projeden servet kazansa da rakamlar, yapımcıların yüzünü güldürmedi.

Magazin

Mutluluk için reklam zamanı! Elçin Sangu ile Barış Arduç'un başrollerini paylaştığı 'Mutluluk Zamanı' filmi gişede sınıfta kaldı.

İkilinin 1'er milyon TL aldığı film, ilk 3 günde 187 bin kişi tarafından izlendi. Büyük umutlarla aynı projede buluşturulan ikili, projeden servet kazansa da rakamlar, yapımcıların yüzünü güldürmedi.

ÖNCE KISKANÇLIK, SONRA İHANET!
Filme ilgiyi arttırmak için de dedikodu kazanı kaynamaya başladı. İlk olarak Sangu'nun 5 yıllık aşkı Yunus Özdiken'in öpüşme sahnesinden rahatsız olduğu kulaktan kulağa yayıldı.

Özdiken, "Elçin'e güvenim sonsuz. Ama ABD veya İsviçre'de büyümedik. Bu tarz sahneleri izlememeyi tercih ediyorum" dedi. Bu hamle, gişe rakamlarını yükseltmeyince başka bir haber ortalığa yayıldı. Yunus Özdiken'in gala geccesinde iş arkadaşı Beril Varol ile yakınlaştığı öne sürüldü. İkilinin samimi görüntüleri dün basına sızdırıldı.

Özdiken de "Beril, Elçin ile benim asistanım. Bu haberler saçmalık" diyerek ihanet iddialarını yalanladı. Filmin başarısından çok Sangu'nun özel hayatının konuşulması da "Mutluluk değil reklam zamanı" dedirtti.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: takvim.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: