MUTSUZ SON

Uzun süre birlikte olan Holywood yıldızları Kate Hudson ve Owen WIlson mayıs 2007'de ayrıldıktan sonra geçen şubat ayında tekrar biraraya gelmişlerdi.

Magazin

MUTSUZ SON  Ancak beraberlik uzun sürmedi ve çift ayrıldı.

Biri ünlü bir oyuncu, diğeri hem aranan bir komedyen hem de Oscar adaylığı bulunan başarılı bir senarist. Hollywood'un altın çifti birbirlerinde mutluluğu bulmuş gözükürken 2007 mayısında herkesi şaşırtarak ayrılmışlardı. esas bomba ise Ağustos ayında patlamış, terkedilen Owen Wilson yaşadığı derin acı sebebiyle intihar edip ölümden dönmüştü. 2008 şubatında tekrar biraraya gelerek hayranlarını mutlu eden çift, kısa süre içinde çok mutlu fotoğraflar verse de beraberlik uzun sürmedi. Ancak bu kez de ayrılık sebebi herkesi şaşırttı çünkü, Owen Wilson uğruna ölmek istediği kadını aldatmıştı!!

'Marley&Me' filmi çekimleri sırasında Miami'de başka bir kadınla flört ettiği görülen Owen Wilson, herhalde bu olayın duyulmayacağını düşündü. Ancak durum hiç de başarılı aktörün istediği gibi gizli kalmamaış olacak, başka kadın olayını duyan Hudson kıskançlıktan sinir krizleri geçirerek Wilson'ı tekrar terketmiş. Yakınları ayrılmadan önce çiftin çok fazla kavga ettiği ve duygusal anlar yaşadığını belirtiyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: