'MÜZEYYEN SENAR'IN EVİNİN PASPASINI ÖPTÜM!'

Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, Cumhuriyet’in 86. yıldönümünde önemli bir destek kampanyasına imzasını attı.

Magazin

'MÜZEYYEN SENAR'IN EVİNİN PASPASINI ÖPTÜM!' Müzeyyen Senar’ın çok özel fotoğraf sergisinin açılış için Ankara’ya gelen Bülent Ersoy izdihama neden oldu…


Siyah kostümü, ilginç şapkası ve pahalı mücevherleriyle Ankaralı sevenlerinin alkışları arasında giren Bülent Ersoy, Müzeyyen Senar’ın kızı Feraye Işık’ın de hazır bulunduğu açılışta oldukça duygusal anlar yaşadı.


Sergi açılış öncesinde ortasında Müzeyyen Senar’ın büyük boy fotoğrafının da bulunduğu altın tahta oturan Bülent Ersoy çarpıcı açıklamalarda bulundu.


Sanat hayatına atılmasını Müzeyyen Senar’a borçlu olduğunu ifade eden Bülent Ersoy, “Bugün burada bana tevdi edilmiş görev ve ustamın gecesinde şarkı söylemek benim için en onurlu görevdir. Ben, büyük Atatürk’e şarkı okuyamadım ama Atatürk’e okuyanların huzurunda okudum” dedi.


Bülent Ersoy kendisini Senar Ailesi’nin bir ferdi olarak gördüğünü hatta kızı Feraye’yi sıkça kıskandığını dile getirdi. Ersoy, “Ben kendimi esas olarak Müzeyyen hanımın çocuğu sanırım. O, gençliğimin en büyük aşkı. Okul çıkışında evinin önüne gider, acaba görebilirmiyim diye saatlerce kapısında beklerdim. Bir gün yine gittim bekledim ama gelmedi. Oraya basıyordur diye kapısındaki paspası bile öptüm. Benimkisi hak sevgisi,öylesine büyük bir aşk. Ölünceye kadar kimse bu sevgiyi yüreğimden söküp alamaz.”,
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: