MÜZİĞİN “EN”LERİNİ SEÇİYORUZ

Türk müzik sektörünün en büyük medya kuruluşu ile sektörün en büyük meslek birliği, yılın en başarılı isimlerini seçmek için güçlerini birleştirdi.

Magazin

MÜZİĞİN “EN”LERİNİ SEÇİYORUZ KRAL MÜZİK ÖDÜLLERİ ve MÜ-YAP TÜRKİYE MÜZİK ENDÜSTRİSİ ÖDÜLLERİ bu yıl ortak törenle sahiplerini buluyor. Behzat Uygur ve Asuman Krause’nin sunacağı, megastar Tarkan’ın şarkılarıyla renk katacağı ödül geccesi 5 Mayıs Salı akşamı Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek.

1992 yılında yayına başlayan müzik kanalı Kral TV, Ekim 2008 yılında Doğuş Yayın Grubu bünyesine katıldı. Kral TV tarafından 1994 yılından itibaren her yıl düzenlenen KRAL MÜZİK ÖDÜLLERİ, MÜ-YAP tarafından 2003’ten bu yana düzenlenen TÜRKİYE MÜZİK ENDÜSTRİSİ ÖDÜLLERİ’yle birleşerek bu sene gücünü daha da artırıyor.

Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı
5 Mayıs 2009, Salı

15. Kral Müzik Ödülleri’nin sahiplerini; gazetecilerden köşe yazarlarına, söz yazarlarından yönetmenlere, meslek birliği temsilcilerinden DJ’lere, kulüp işletmecilerinden magazin gazetecilerine alanlarında seçkin 50 ismin oyları ve müzikseverlerin SMS’leri ile belirlenecek. Ödül geccesi jüri üyeleri elektronik oylama yöntemini kullanacak. Jüri ve halk oyları birleşerek 5 sanatçının içinden ödül alacak isim canlı yayında açıklanacak.

15. Kral Müzik Ödülleri

Kanal : Kral TV (Canlı)
Sunucu : Behzat Uygur ve Asuman Krause
Şov : TARKAN
Tarih : 5 Mayıs ‘09 Salı
Saat : Ödül Töreni 21:00
Yer : Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı / Harbiye
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: