MÜZİK SEKTÖRÜNDE KENDİSİNİ NEREDE GÖRÜYOR?

15 yıldır müzik hayatının içinde olan Pınar Aylin, bir soru üzerine kendisini nerede gördüğünü anlattı.

Magazin

MÜZİK SEKTÖRÜNDE KENDİSİNİ NEREDE GÖRÜYOR? NTV'de Yekta Kopan ve Burcu Esmersoy'un sundukları 'Yaz Gecesi Şovu' programına konuk olan Pınar Aylin, şu anda müzik piyasasında kendisini nasıl gördüğü ile ilgili bir soruya yanıt verdi.

Pınar Aylin, müziğin uzun ve keyifli bir yol olduğu ama her güzel şey gibi zorluklar da olduğunu anlatarak şöyle konuştu:

"Yolda gidiş şekliniz, yürüyüş şekliniz hatta düşüp kalkış şekliniz bile çok önemlidir. Sizin ne olduğunuzu, kim olduğunuzu, tarzınızı, tavrınızı gösterir. Ben bu yolda çok düzgün yürüdüğüme inanan ama yürümeye devam eden ve daha çok seneler de yürümeyi düşünen bir kişiyim."

Yeni hazırladığı maxi single'ın 15 yıllık meslek hayatındaki 7. çalışması olduğunu ifade eden Pınar Aylin, "15 tane güzel bebek dünyaya gelmiş. Bunların her birisi tabi ki o yolda bizi bir yerlere taşıyor ama bizim işimizde birisi 'ben oldum, süperim, nefisim' dedi mi bence o zaman bitti" diyerek daha yolunun çok uzun olduğunu sözlerine ekledi.

Televizyon Gazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: