MÜZİK SEKTÖRÜNE TAZE KAN

Number1 Medya Grubu'ndan, yeni televizyon ve yeni radyo…

Magazin

MÜZİK SEKTÖRÜNE TAZE KAN "Yabancı müzik" sektörünün amiral gemisi Number1 Grup, 20.yılındaki başarısını, şimdi "Türkçe Pop Müzik" alanına taşıdı. Türkçe Pop müziğin hitlerinin en iyi sıralaması, sektörün en deneyimli ekibinin yarattığı standartlar ve yeniden belirlenen müzik politikasıyla düzenlendi.

Özenle seçilen yeni prodüksiyonlar kendi starlarını yaratırken, durağan müzik sektörüne yeni bir enerji katarak, kısa sürede herkesin şarkılarıyla yer almak için yarıştığı televizyon ve radyonuz olması amaçlandı...

Number1TÜRK, Türkçe pop müzikte, ne ve nasıl üretildiyse, kim iz bıraktıysa, hem müzikalite, hem görsel hem de belgesel tadında müzik seyircisiyle buluşturup geleceğe taşıyacak. Türkçe pop müzik tarihine damgasını vurmuş şarkı ve sanatçılarla, yeni nesilleri buluştururken, her yaş grubundan izleyiciyi yeniden müzikle buluşturacak.
Number1 TÜRK'ün yayın ilkesi, " ilginizi çekecek tüm konuların, en az konuşma ve en iyi müzikle sizlere ulaşması".
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: