Fazıl Say’ın annesi hayatını kaybetti

Müzisyen Fazıl Say’ın annesi Ayşe Güngür Say tedavi gördüğü Bodrum’da yaşamını yitirdi.

Magazin

Fazıl Say’ın annesi hayatını kaybetti Müzisyen Fazıl Say’ın annesi Ayşe Güngür Say, uzun zamandır tedavi görüyordu. Anne Say, bugün hayatını kaybetti. Acı haberi sosyal medya hesabından duyuran Fazıl Say; ‘Sevgili annem Ayşe Güngür Say’ı kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyim. Cenazesi, 25 Ağustos 2018 Cumartesi günü, öğle namazının ardından, Bodrum Bitez Köy İçi Camii’nden kaldırılacaktır. Sevenlerinin başı sağ olsun.’ açıklamasını yaptı.


Fazıl Say, annesi Ayşe Güngör Say’ı iki gün önce Bodrum’daki evine getirmiş ve bu fotoğrafı paylaşıp altına şunları not düşmüştü;


“Annemi ziyaret. Bodrum 21.08.2018. 2 ay hastane yoğun bakım ertesi. Artık evde annem, derinleşen bitkisel hayat boyutunda. Nefes alma ve beslenme artık makinelere bağlı. En azından evinde, artık fazla yaşamsal reaksiyonları da kalmadı. Ben en azından evinde olmasını daha doğru buluyorum. Bu zor mertebede, bakıcıları ve en yakınları Güler, Halise , Özay ve Meryem’e içtenlikle teşekkürlerimle. Annem hep hayatın gerçeklerinden bahsederdi, doğrudur. Şu günlerde gerçekleri kabullenmesi de zor.”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: