Mykonos’un Ünlü Eğlence Mekanı Nammos 23 Mayıs’ta Anjelique’te!

İstanbul gecce hayatının değişmez adresi Anjelique, İstanbul’un sevilen mekanlarıyla yaptığı ‘Pop-Up Partileri’ni bu kez sınırların ötesine taşıyor!

Diğer Haberler

Mykonos’un Ünlü Eğlence Mekanı Nammos 23 Mayıs’ta Anjelique’te! Mykonos’un en ünlü mekanı, son yılların en popüler plaj, restoran ve gecce kulüplerinden olan Nammos, 23 Mayıs Cuma akşamı Anjelique’te eğlenceden vazgeçemeyenlerle buluşacak.


Dünyaca ünlü DJ’lerin performanslarını sergilediği partileriyle, eğlencenin yaz-kış hız kesmeden devam ettiği Anjelique, 23 Mayıs’ta yapılacak özel parti ile, bu kez eğlencenin kalbinin attığı Mykonos’un dillere destan mekanı Nammos’un ruhunu Boğaz’ın kıyısına taşıyacak.


Nammos ekibi tarafından hazırlanacak özel menünün sunulacağı geccede, Nammos’un DJ’i bu kez de İstanbullu misafirler için setin başına geçecek. Anjelique, bu özel partide sunulacak menü ve müzikler ile Nammos’un keyifli atmosferini yansıtarak, misafirlerine unutulmaz bir eğlence yaşatacak.

Yaza damgasını vuracak Anjelique ve Nammos’un gerçekleştirdiği bu özel işbirliğinin devamında ise Anjelique, 4 Temmuz Cuma günü Nammos’a konuk olacak ve bu kez Mykonos’ta unutulmaz bir Anjelique eğlencesi yaşanacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: