'Nadide Hayat'tan ünlü isimlere özel gösterim yaptı!

Demet Akbağ, Çağan Irmak ve Yetkin Dikinciler, aile dostları, sanatçı ve gazeteci misafirleri ile özel bir salonda ‘Nadide Hayat’ izlediler. Çağan Irmak, Demet Akbağ ve Yetkin Dikinciler film öncesi perde önünde misafirleri selamladı.

Magazin

'Nadide Hayat'tan ünlü isimlere özel gösterim yaptı! “MORAL VERMEK VE GÜLÜMSETMEK İSTİYORUZ”

Keyfi yerinde olan Çağan Irmak özel gösterim öncesi şu cümleleri söyledi:

“Demet’le olan ilk uzun metrajımıza hoşgeldiniz. Samimi ve sıcak bir ortam var burada, inşallah eğlenirsiniz. İnşallah gülümsersiniz. Moral vermek ve gülümsetmek istiyoruz bu sefer”

Demet Akbağ da salondaki şık atmosferine atıfta bulunarak “Filmi beğenen ışığı yakıp yakıp söndürsün” diyerek misafirlerle şakalaştı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

İşte filmi izleyenlerin yorumları:

Murat Boz: “Gerçekten çok güzel olmuş. İçinde çok güzel mesajlar da var. Hem güldüren hem umut veren bir film. O anlamda da hepimizin ihtiyacı olan şey zaten. Çok beğendim, Çağan’ı tebrik ediyorum. Muhteşem. Demet Abla ve tüm oyuncu arkadaşlarımızı da tebrik ediyorum. Gülümseyerek çıktım. Mutlu çıkıyorsunuz filmden.

Aslı Enver: “Çok güzel, çok olumlu bir film olmuş. Ev hanımlarının gerçekten hayata tutunması gerektiğini ve hiçbir şekilde pes etmemesi gerektiğini, iş bitti evde oturalım gibi bir mantık olmadığını, hayatın çok güzel olduğunu bize tekrar tekrar hatırlattı.

Soner Sarıkabadayı: “Çok güzeldi. Tebrik ederim. Sevgili Çağan Irmak’ın ilk komedi filmi olduğunu duydum. Performanslar çok güzeldi. Yetkin (Dikinciler) Bey ile biz zaten üniversiteden tanışıyoruz. Benim hocamdır, darama derslerini kendisinden alıyordum. Demet Hanım ile de tanışıyordum. Bütük ekibin ellerine sağlık. Yapımda yayında kim emek verdiyse. Sizler de dahil hayırlı uğurlu olsun diyorum.

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: