NADİDE SULTAN: ERKEKLERE GÜVENİM YOK!

Üç yıl önce ‘ihanet’ yüzünden eşinden ayrılan Nadide Sultan, “Erkeklere güvenim azaldı” dedi ve ekledi: “Uzunca bir müddet evlilikten uzak durmak istiyorum!”

Magazin

NADİDE SULTAN: ERKEKLERE GÜVENİM YOK! Lahana hapı kullanarak iki ayda 10 kilo veren Nadide Sultan, önceki gün Lütfi Kırdar'da düzenlenen '8.Uluslararası Eczacılık Fuarı'na katıldı. Zayıflamasını sağlayan ürünün reklam yüzü olan ünlü şarkıcı; özel hayatıyla ilgili önemli açıklamalar da yaptı.

KARAKTER ÖNEMLİ
Nadide Sultan, üç yıl önce boşandığı aranjör Murat Sakaryalı'nın ardından erkeklere güveni kalmadığını söyledi. Hayatında yeni birinin olduğunu belirten şarkıcı, "Erkekler çok güvenilir yaratıklar değil. Ben son üç yılda biçime bakmadan karakter üzerinde daha fazla durmayı ve düşünmeyi öğrendim. Bir müddet daha evlilikten uzak durmak istiyorum" dedi.

YİNE OKULLU OLDU
10 yıl ara verdiği konservatuara geri döndüğünü belirten Nadide Sultan, "İlk başlarda çok bocaladım... 10 sene ara verdikten sonra hocaların gözüne girmeye çalışmak gerçekten çok zor" şeklinde konuştu. Şarkıcı; akademik çalışmalarını sürdürmek istediğini açıklayarak, "Dr. Nadide Sultan diye anılmak istiyorum" dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: