Nadide Sultan'ın sahnesinde haremlik-selamlık!

Düzce’nin Akçakoca İlçesi’nde bir otelde kadınlar matinesinde sahneye çıkan Nadide Sultan’ın orkestrasında yer alan erkeklerin görünmemesi için sahneye paravan koyuldu.

Magazin

Nadide Sultan'ın sahnesinde haremlik-selamlık! Akçakoca’da deniz kenarında bulunan Sky Tower Otel’de düzenlenen kadınlar matinesinde Nadide Sultan sahneye çıktı. Şarkıcının konseri için havuz kenarına sahne kuruldu. Nadide Sultan’ın erkeklerden oluşan orkestrasının görünmemesi için ise otel yönetimi tarafından ilginç bir önlem alındı.


Şarkıcının parçalarını seslendirdiği sahne ile orkestrası arasına paravan koyularak erkeklerin görünmesi engellendi. Orkestrası ile kendisi arasına paravan koyulması Nadide Sultan’ı da şaşkına çevirdi.


Yaklaşık iki saat sahnede kalan Nadide Sultan seslendirdiği parçalarla gecceye katılanları coşturdu.


Otelde bulunan erkek müşteriler odaların pencelerinden ve balkonlarından konseri izlerken, bazı erkek müşteriler de geccenin ilerleyen saatlerinde eşlerinin yanına gelerek konseri izlediler.


İnsanların görüşlerine saygı duyduklarını belirten Nadide Sultan, uygulamanın otel tarafından yapıldığını ifade ederek, "Orkestramla ben her türlü iletişim kurarım. Bu kez de şarkılarımı böyle söyleyeyim" dedi.

Ayşenur YAMAN/AKÇAKOCA, DHA-(Düzce)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: