NAHİDE MOTEL'DEN GECCE.COM'A SÜRPRİZ ŞOV

Mekan Oscarları görkemli bir şekilde dağıtıldı.

Magazin

NAHİDE MOTEL'DEN GECCE.COM'A SÜRPRİZ ŞOV Geleneksel hale gelen "Gecce Mekan Oscarları"nın bu yıl 9. düzenlendi. İçi birbirinden güzel mankenlerle dolu gecce.com otobüsü İstanbul sokaklarına coşku saçarken rotasını Nahide Motel'e çevirdi. Nahide Motel'e varıldığında Nahide'de eğlence tam gaz devam ediyordu.

Mekan Oscarları'nın bu yıl sunuculuğunu yapan, geçtiğimiz yıla damgasını vuran ünlü sunucu Saba Tümer ve 8. Mekan Oscarları'nın da sunuculuğunu yapan Ayşe Özyılmazel ve Kenan Erçetingöz Nahide sahnesine çıktılar ve mikrofonu ellerine aldılar.

Bu sürpriz karşısında şaşkınlık yaşayan Nahide Motel ekibi ve seçkin konukları ilk şaşkınlıklarını yüzlerinden attıktan sonra gecce.com'un muhteşem sürpriziyle karşılaştıklarını anladılar.

Nahide Motel ekibi gecce.com'un bu sürprizi karşısında boş durmadılar ve onlarda gecce.com'a sürpriz yaptılar.

Ödüller dağıtıldıktan sonra tekrar otobüse yönelen gecce ekibini elinde maytaplarla ve "Kıskananlar Çatlasın" şarkısıyla beraber sahneye çıkan Nahide Motel çalışanları durdurdu. Daha sonra mikrofonu eline alan Nahide Motel çalışanlarından biri Saba Tümer'e bir sürprizlerinin olduğunu belirtti.

Sahneye çıkan bir sihirbaz Saba Tümer'le birlikte muhteşem bir şov yaptı.
Sürprizlere her zaman açık olan Nahide Motel'de dün akşamın misafirleri eğlenceyi doruklarda yaşadı.

Nahide Motel'in ve gecce.com'un bu başarısını "Kıskananlar Çatlasın!"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: