NANKÖR BALDIZ!

Tarkan sayesinde şöhret olan Berna Öztürk, nankör çıktı! DJ'lik yapan Berna İzmit'te sahne aldığı gecce kulübünde eski eniştesinin hiçbir şarkısını çalmadı....

Magazin

NANKÖR BALDIZ! Öküz öldü, ortaklık bozuldu! Ablası Bilge Öztürk'ün Tarkan'la aşk yaşaması sayesinde şöhret olan Berna Öztürk, bulduğu ilk fırsatta eski eniştesine nankörlük etti. Ablasının Megastar'la aşk yaşadığı dönemde her fırsatta ünlü şarkıcıya övgüler yağdıran Berna, DJ'lik yaptığı gecce kulübünde de kendisini izlemeye gelenleri Tarkan'ın şarkılarıyla coşturuyordu.

Israrları reddetti...

Bu sayede basında sıkça yer alan Berna Öztürk, ablası Bilge Öztürk'le Tarkan'ın ayrılığının ardından ilk kez İzmit'teki Sapphire Club'te sahne aldı. Herkes Berna'nın Megastar'ın şarkılarını çalacağını düşündü. Ancak Berna Öztürk, tüm ısrarlara rağmen Tarkan şarkılarına yer vermedi. Berna'nın eski eniştesine karşı takındığı bu tutumun nedeni ise anlaşılamadı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: