NAOMİ CAMPBELL ANNE OLMAK İSTİYOR!

Ona 'dünyanın en sinirli' modeli diyorlar. O ise bunları hiç umursamadan kavgalarını sürdürüyor, kaprislerini yapıyor ancak son günlerde biraz yatışmış durumda. Naomi Campbell hayatının aşkını bulduğunu ve artık anne olmak istediğini açıkladı.

Magazin

NAOMİ CAMPBELL ANNE OLMAK İSTİYOR! Sansasyonel modellerden biri olarak anılıyor. Dünyanın en güzel modelleri arasında gösteriliyor, dünyanın en sinirli modeli olmaktan da geri kalmıyor! Naomi Campbell, kendisiyle yapılan bir röportajda anne olmak gibi bir düşüncesi olmadığını, kariyeri için bir şeyler yapmayı planladığını söylemişti.

Ancak işler biraz değişti. Hakkında yapılan eleştirilere kulak tıkayan model, iş dünyasına bir süre ara vermeyi kafaya koymuş ve artık gelecek planlarında aile kurmak gibi daha duygusal 'işler'in olduğunu söylüyor.

Anne olmak içinse heyecanlandığını belirten Campbell, Rus iş adamı sevgilisi Vladislav Doronin'den bir bebek yapmak istediğini ifade ediyor...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: