Natalie Portman'dan açıklama geldi!

Natalie Portman, Oscar kıyafetine gelen eleştirilere yanıt verdi.

Dünya Magazin

Natalie Portman'dan açıklama geldi! Natalie Portman, Oscar töreninde aday gösterilmeyen kadın yönetmenlerin isimlerini üzerine işlediği bir kıyafet giymişti. MeToo hareketinin önde gelen aktivistlerinden Rose McGowan, Portman'ın bu hareketini eleştirip “O ve diğer aktrislerin icraat göstermesini istiyorum” demişti.

CEVAP GELDİ!
Natalie Portman, gelen eleştirileri “Üzerinde kadınların isimleri yazılı olan bir elbise giydiğim için “cesur” diye nitelenmemin doğru olmadığı konusunda Bayan McGowan’a katılıyorum. Cesur daha çok, son birkaç haftadır inanılmaz bir baskı altında Harvey Weinstein’e karşı tanıklık eden kadınların hareketleriyle ilişkilendirdiğim bir terim. Kadınlarla sadece birkaç film yaptığım doğru. Uzun kariyerim boyunca kadın yönetmenlerle birkaç kez çalışma şansım oldu. Marya Cohen, Mira Nair, Rebecca Zlotowski, Anna Rose Holmer, Sofia Coppola, Shirin Neshat ve kendimle kısa filmler, reklamlar, müzik videoları ve filmler yaptım. Ne yazık ki yapmaya çalıştığım ama başaramadığım filmler tarihe gömüldü. Yani şunu demek istiyorum, denedim ve denemeye devam edeceğim. Henüz başarılı olmasam da yeni bir döneme adım attığımız için umutluyum" diyerek yanıtladı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: