NAZ ELMAS 'AŞK'INI İTİRAF ETTİ!

Mesleğiyle iç içe olmasının değil 'sanat'ı sevdiği için festivale katılacağını söyleyen güzel oyuncu yeni çıkan Türk filmlerinden Av Mevsimi'ni çok beğendiğini açıkladı.

Magazin

NAZ ELMAS 'AŞK'INI İTİRAF ETTİ! Güzel oyuncu Naz Elmas katıldığı bir festivalde görüntülendi. Ayakligazete.com'un haberine göre, 13. Uluslararası Randevu Film Festivali'ne katılan Naz Elmas 'Matruşka' kolyesiyle dikkat çekti. Kendisini moda hakkında bilirkişi olarak ilan etmeyeceğini dile getiren güzel oyuncu 'sanat'la çok ilgilendiğini belirtti.

"TÜRK FİLMLERİNİ DAHA ÇOK SEVİYORUM"

Mesleğiyle iç içe olmasının değil 'sanat'ı sevdiği için festivale katılacağını söyleyen güzel oyuncu yeni çıkan Türk filmlerinden Av Mevsimi'ni çok beğendiğini açıkladı. Angelina Jolie'nın Turist filmini de izleyen Naz Elmas "Türk filmlerini artık daha çok seviyorum, çok emek veriliyor ve artık filmler çok ilgi görüyor" dedi. Kendisinin de oynadığı ve 25 Şubat'ta vizyona girecek olan Ya Sonra filmiyle ilgili konuşmak istemeyen Naz Elmas "Sizler izleyip yorum yaparsınız" dedi.

DİZİ SETLERİNE GERİ DÖNÜYOR!

Önümüzdeki sezon bir dizide oynayacağını da itiraf eden güzel oyuncu güzel işlere imza atmak istediğini ve hayranlarına önümüzdeki sezon televizyonda boy göstereceğinin müjdesini verdi.

"SANATA AŞIĞIM!"

Hiç tanımadığı kişilerle ve yakın arkadaşlarıyla adının aşk dedikodularına karışmasından çok rahatsızlık duyduğunu da sözlerine ekleyen güzel oyuncu "Çok komik buluyorum yalan haberleri, ben açıklama yaptım. Kendisini tanımıyorum, O da beni tanımıyordur. Tanımadığım kişilerle ilgili aşk yaşadığım yazılmasın" dedi.

Hayatında aşk olduğunu da itiraf eden Naz Elmas oyuncu, aşk yaşadığı kişinin kim olduğu sorulduğunda ise festival afişini göstererek sanata aşık olduğunu vurguladı.
Ayakligazete
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: