Naz Elmas: Evlenmeden çocuğa da razıyız

Önceki gün bankacı sevgilisi Cemre Bozer ile Nişantaşı sokaklarında yürürken görüntülenen Naz Elmas, "Evlenmeden çocuğa da razıyız" dedi.

Magazin

Naz Elmas: Evlenmeden çocuğa da razıyız Oyuncu Naz Elmas önceki gün, bankacı sevgilisi Cemre Bozer ile Nişantaşı sokaklarında yürürken görüntülendi.

Nişantaşı City's çıkışı, Mashiqa mağazasından köpeği için elbise ve papyon alışverişi yapan Naz Elmas, sevgilisi Cemre Bozer ile el ele pozlarıyla adeta düşman çatlattı. Emre Kramer ile bir evlilik yaşayan ve kısa süre sonra boşanan Naz Elmas yaklaşık dört aydır birlikte olduğu Cemre Bozer ile mutluluğu hakkında ilk kez konuştu.

Elmas, ‘Şimdilik böyle mutluyuz. Evlilik için şu an erken 4 ay oldu. Ayrıca hamile dedikoduları çıkmış yalan. Evlenmek erken ama böyle yaşamak güzel. Biz böyle mutluyuz. Hatta böyle çocuğa da razıyız. Köpeğime kıyafetler aldık' dedi.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: