Naz Elmas, iş insanı Erol Özmandıracı ile görüntülendi!

2015 yazında Bodrum'da eşini 'Cicişler' lakaplı Esra-Ceyda Erol kardeşlerle aldatan, 2017’de de bir hostesten bebek sahibi olan iş insanı Erol Özmandıracı, geçen akşam ise oyuncu Naz Elmas'la samimi bir şekilde görüntülendi.

Magazin

Naz Elmas, iş insanı Erol Özmandıracı ile görüntülendi! Erol Özmandıracı, 2015'te Bodrum'da 'Cicişler' lakaplı Esra-Ceyda Ersoy kardeşlerle çapkınlık yaparken yakalanmıştı. Bu kaçamağı affetmeyen eşi Ceylin Altunç, boşanma davası açtı. Daha boşanma süreci sonuçlanmadan hostes bir sevgili yapan Özmandıracı, geçen yıl da aşkından çocuk sahibi oldu. Geçtiğimiz gün ise Raşit Bağzıbağlı defilesini izleyen iş insanı, burada oyuncu Naz Elmas'la tanıştı.

Defileyi izlemeden önce bir araya gelen ikili, sohbeti koyulaştırdı. Çift, defilenin ardından yemekte bir araya geldi. Naz Elmas ile Erol Özmandıracı, daha sonra birlikte alışveriş yaparken görüntülendi. Samimi olarak görüntülenen ikili, muhabirlerin çekim yaptığından habersizdi.

İşte Naz Elmas ile Erol Özmandıracı'nın o pozları:


(Kaynak: Takvim.com.tr)

Naz Elmas'ı muhabirler kurtardı!

Naz Elmas'ı muhabirler kurtardı!Gülse Birsel'den Naz açıklaması!

Gülse Birsel'den Naz açıklaması!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: