NAZ ELMAS’A ŞOK ÜSTÜNE ŞOK!

Önce dizisi yayından kaldırıldı; şimdi de tiyatro seçmelerini kazanamadığını öğrendi..

Magazin

NAZ ELMAS’A ŞOK ÜSTÜNE ŞOK! Naz Elmas ilk darbeyi nefes dizisinden yedi.. Haziran Geccesi’nden sonra ilk kez başrolü üstlenmenin sevincini yaşayan Naz Elmas’ın bu sevinci kursağında kaldı, çünkü Nefes dizisi ani bir kararla yayından kaldırıldı.. Naz Elmas daha bu şoku üstünden atamamışken ikinci darbeyle sarsıldı.. Çünkü bu kez de oynamayı çok istediği Romeo ve Juliet isimli tiyatro oyunun seçmelerini kaybettiği açıklandı.

Son olarak başrolünü oynadığı “Nefes” dizisi yayından kalkan Naz Elmas’ın tiyatro hayali yarım kaldı. Elmas, geçen günlerde Şehir Tiyatroları’nın “Romeo ve Jüliet” oyunu için yaptığı elemelere katıldı. Ancak Elmas yaklaşık 100 kadın oyuncunun da katıldığı elemelerde seçilemedi. Bu iki darbeyle sarsılan Naz Elmas’ın şimdilerde büyük bir üzüntü yaşadığı ve yaşananlar karşısında ne yapacağını bilemediği konuşuluyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: