Nazan Şoray'ın dönüşü!

Nazan Şoray yaklaşık 10 yıl sonra İstanbul'da sahneye çıkacak olmanın heyecanını yaşıyor. 22 Kasım Cuma akşamı "My Pavyon"da hayranlarıyla özlem giderecek olan Nazan Şoray, "Şu sıralar ne yerdeyim, ne gökteyim. Çok heyecanlıyım" sözleriyle duygularını dile getirdi.

Magazin

Nazan Şoray'ın dönüşü! Üstad Muzaffer Özpınar denetiminde, genç aranjör Cünyet Yalmaz ile birlikte programına hazırlanan Nazan Şoray, yeni maxi single'ının ise 2014 Mart'ında çıkacağını belirterek, şunları söyledi: "İstanbul'da 10 yıl önce çıktım ama bu süre içersinde, Amerika'da, Kıbrıs'ta ve Türkiye'nin çeşitli illerinde konserlerim oldu. En son 4 ay önce Samsun'da sahne aldım. Yeni maxi single'ım ile ilgili çalışmalarım da sürüyor. En son 2 yıl önce 'Mültecin Olayım' isimli 4 şarkılık bir maxi single'ım çıkmıştı. Bunun da heyecanı içindeyim."

Nazan Şoray'a sahnede Bestekar Bülent Yetiş de eşlik edecek. Şoray kendisine vokalde eşlik edecek olan Yetiş ile birlikte düet de yapacak.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: