Nazlı Çelik-Serdar Bilgili ayrılığının perde arkası

Yaz aylarına damga vuran sürpriz boşanmalara bir yenisi daha eklendi...

Magazin

Nazlı Çelik-Serdar Bilgili ayrılığının perde arkası 3 aylık ilişkilerini 14 Şubat 2015'te nikah masasına taşıyan Nazlı Çelik ile Serdar Bilgili, geçtiğimiz gün sessiz sedasız boşandı. 6 aylık evliliklerini tek celsede bitiren çiftin birbirinden maddi ve manevi talebi olmadı. Birçokları bu boşanma karşısında şoke olurken cemiyet dünyası bu ayrılığı bekliyordu. Sosyetikler arasında kulaktan kulağa yayılan dedikodulara göre Nazlı Çelik ve Serdar Bilgili'nin evliliği başlamadan bitti.


Çift, söylenildiği gibi son 2 ayda değil evliliğin ilk günlerinden beri ayrı ayrı hayatlar yaşıyordu. Ünlü haber spikeri, yine iddialara göre evlenmeden önce kendisine romantik jestler yapan Serdar Bilgili'yi imza attıktan sonra tanıyamaz oldu. Sevgililer Günü'nde Madrid'deki törenin ardından İstanbul'a dönen Nazlı Çelik ile Serdar Bilgili, iş adamının Bebek'teki villasına yerleşti. Sadece birkaç haftanın ardından Bilgili, iddiaya göre işlerini bahane ederek eve uğramaz oldu. Nazlı Çelik de "Serdar ile evli gibi bir hayat yaşamıyoruz" diyerek yakın çevresine sürekli dert yandı.

Şok bir iddiaya göre de sık sık yurt dışına çıkan Serdar Bilgili'nin burada yaşadığı 'bekar ve marjinal yaşamı' evliliği bitiren sebepler arasındaydı. Birkaç ay daha eşine şans veren Nazlı Çelik, ancak 6 ay dayanabildi ve boşanma davası açan taraf oldu. Ünlü spikerin, boşandıktan sonra ilk işi sosyal medyada 'Bilgili' soyadına veda etmekti.

Fotoğraflar için tıklayınız...

Bunlarda ilginizi çekebilir: