Nazlı Çelik'ten çok sert açıklama!

Engin Öztürk ile aşk yaşadıklarına dair basında çıkan habere Nazlı Çelik, sosyal medya hesabından yaptığı sert bir açıklamayla cevap verdi. Nazlı Çelik, Engin Öztürk ile ilgili herhangi bir ilişkisinin olmadığını söyledi.

Magazin

Nazlı Çelik'ten çok sert açıklama! Oyuncu Engin Öztürk ile aşk yaşadığına dair basında çıkan haberlere ünlü spiker Nazlı Çelik, sosyal medya hesabından cevap verdi.

Çelik, Twitter'dan yaptığı açıklamasında Engin Öztürk ile ilgili herhangi bir ilişkisinin olmadığını açıkladı.

İşte Nazlı Çelik'in o açıklaması:


"Takvim Gazetesi'nde bir hafta arayla "Yakın Dövüş" ve "Özel Misafir" başlıklı iki haber yer aldı. İlk habere, akıl ve mantıktan yoksun olması nedeniyle cevap verme gereği duymadım. Ancak bugün, hiçbir özel ilişkim olmayan bu kişiyle yeniden adımın irtibatlandırıldığını gördüm. Bu haberde akıl ve mantıktan yoksun olduğu gibi, açıkça ve alçakça bir iftiradır. Metni kaleme alanların hayali bir ilişki yaratıp bunun üzerinden mesnetsiz bir şekilde başlıklar üretmeye, şahsımı itibarsızlaştırmaya gayret ettikleri anlaşılıyor. Metinlerde konu edilen şahısla bir ilişkim olmadığı gibi, bu hayali ilişkinin başladığı belirtilen spor merkezine de aylardır gitmedim. İşini iyi yapma gayreti içinde olan, mesleğine saygılı birisiyim. Ve bu çizgimi de sürdürmeye kararlıyım. İnsanların kişiliklerine, açıkça saygısızlık olarak nitelendirilebilecek bu başlıkların ne amaçla kaleme alındığını, ancak ahlak ve mantık yoksunu bu kişilere ve onları yönlendirenlere sormak lazım. Bir KADIN olarak üstelik bir de KADIN Genel Yayın Yönetmeni olarak, 20 yıllık meslek hayatımda pek çok saldırıyla karşı karşıya kaldım. Ama bilinmelidir ki, bu ahlak dışı, haysiyet cellatlığına varan saldırıların asla peşini bırakmayacağım."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: