Nazlı Hamarat eski sevgilisi Doruk Haybat'la barışıyor mu

"İşte Benim Stilim" programıyla ünlenen Nazlı Hamarat, kendisini darp ettiğini iddia ettiği eski sevgilisi Doruk Haybat ile tekrar barışıyor.

Magazin

Nazlı Hamarat eski sevgilisi Doruk Haybat'la barışıyor mu Nazlı Hamarat, geçtiğimiz günlerde 'darp edildim' diyerek karakola şikayet ettiği Doruk Haybat'la yeniden görüşmeye başladı. Hamarat darp edildiğine dair görüntüleri Instagram hesabından takipçileriyle paylaşması reklam yapıyor tartışmalarına yol açmıştı.


Eski sevgilisiyle sosyal medya üzerinden konuşan Hamarat, 'Aklım ve kalbim arasında' kaldım dedi.Konuşmalarının ekran görüntüsünü paylaşan Nazlı Hamarat altına şunları yazdı;


"Herkesin sayfayı çevirmekle kitabı kapatmak arasında kaldığı anları vardır. İşte bende o zamanlarımdayım. Yaralar kabuk bağlayıp geçti gitti. Ama ya kalpteki yara geçer mi bilinmez... Kitabın bir sayfası fazla yazılmış bizim hikayemizde ben bu kitabin sonunu merak ediyorum. Ya bu sayfayı yırtıp atacağım ya da kitabı kapatıp fırlatıp atacağım. İşte burada akıl duruyor kalp konuşmaya başlıyor... Çünkü her attığında canın yanıyor, durduramıyorsun çünkü kalpsiz yaşanmıyor maalesef."


Nazlı Hamarat cinayete kurban giden Cevdet Emir Şaşmaz'ın yasak aşkı Vijdan Atasever ile girdiği söz diellosu ile çok konuşulmuştu.

Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: