Nazlı Mengi, Kemal Doğulu'yu savundu!

Kemal Doğulu, sahne aldığı beach'te yaşanan teknik aksaklık nedeniyle öfkeden deliye döndü. Herkesin tepkisini üzerine çeken Doğulu'ya Nazlı Mengi destek çıktı.

Magazin

Nazlı Mengi, Kemal Doğulu'yu savundu! Kemal Doğulu, yakın zamana içerisinde albüm çıkarmıştı. Albüm tanıtımı için çeşitli yerlerde konser veren Doğulu, sahne aldığı beachte yaşanan teknik aksaklık nedeniyle elindeki mikrofonu fırlattı ve küfür etti.

İşte o anlar:

Video yüklenemedi...Kemal Doğulu'nun sosyal medyaya sızan görüntüleri büyük tepki gördü. Milliyet Cadde yazarlarından Nazlı Mengi 'Herkesin ağzında çiçek açıyor ya!' başlıklı yazısında Kemal Doğulu'ya arka çıktı. Nazlı Mengi, Kemal Doğulu'nun sahne aldığı mekanda küfür edip mikrofonu fırlattığı olay ile ilgili şu sözlere yer verdi: "Bir açığını yakaladığı anda önüne gelene saydıran ‘seri kin kusma makineleri’ne de gün doğdu tabii! Hepsinin ağzı çiçek açıyor, hiç kimse asla küfür etmiyor ya malum! Karalama kampanyasına dahil olmadan önce biri de demiyor ki, “Bunca yıldır tek kötü laf ettiğini duymadığımız bu adam neden bunu yaşadı?"

Nazlı Mengi, Kemal Doğulu'nun yaşadığı olayda mekandaki görevlileri hatalı olduğunu savundu. Mengi, " Bir DJ’in performans yapabilmesi için gerekli olan ‘DJ setup’ı o gün sahneye çıktığı mekanda yok. Üstelik çalacağı şarkıları seçmek için bilgisayarın başında durabileceği bir alan da... Mecburen Doğulu, mekanın DJ’ine şarkıları söylüyor, mekan DJ’i de çalıyor. Daha doğrusu çalması lazım! Oysa o, “Bu şarkıdan sonra bu çalınmaz, o parçanın matematiği öbürüne uymaz” diye Doğulu’nun işine karışmakla meşgul! Sahne Kemal Doğulu’nun, insanlar onun müziğini dinlemeye gelmiş, seçtiği şarkılar çalınmalı, değil mi?" şeklinde ifade etti.

Sahnede deliye döndü!

Sahnede deliye döndü!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: