NBA'in eski yıldızından basket dersi!

ABD'nin Basketbol Ligi NBA'in 2006'da basketbolu bırakan eski yıldızı 2.31 metre boyundaki Gheorghe Muresan, Adana Gündoğdu Koleji'nde öğrencilere basketbol dersi verdi.

Diğer Haberler

NBA'in eski yıldızından basket dersi! ABD merkezli öğrenci değişim programını düzenleyen sivil toplum örgütü World Learning'in organize ettiği öğrenci değişim projesi kapsamında Adana'ya gelen Gheorghe Muresan, okul yöneticileri Volkan Gündoğdu, Lale Gündoğdu Öz ve öğretmenler tarafından karşılandı. ABD Adana Konsolosu John Espinoza ve İncirlik Üssü'nden bazı askerlerin de yer aldığı derste Romanya asıllı Gheorghe Muresan, basketbolun inceliklerini uygulamalı olarak gösterdi. Gheorghe Muresan, öğrencilere, “Attığınız topun sayı olması için bilek ve konsantre olmak çok önemli" uyarısında bulundu.

ABD Adana Konsolosu Espinoza, sohbet ettiği Gheorghe Muresan'la sohbet etti, "Adana'ya hoş geldin. Değişim için gelen Amerikalı öğrencilerimizi ve NBA oyuncularımızdan Gheorghe Muresan'ı Adana'da görmekten dolayı çok mutluyuz" dedi. DHA
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: