'NE KADAR GENÇMİŞSİN!'

ABD'ye giden Yalın, görüntüsüyle A.I'i şaşırttı. Japon şarkıcı 'Yalın'ın daha yaşlı olacağını tahmin ediyordum' dedi..

Magazin

'NE KADAR GENÇMİŞSİN!' Yalın, 'Değmez' adlı şarkısını 'Famous' adıyla albümüne koyan Japonya'nın ünlü R&B şarkıcısı A.I'in Los Angeles'taki konserinde sahneye çıktı. Universal müziğin davetiyle ABD'ye giden Yalın, görüntüsüyle A.I şaşırttı. Japon sanatçı, 'Aaaa sen ne kadar da gençmişsin. Sesini duyunca seni bayağı büyük zannetmiştim' dedi.

Türk pop müziğin ünlü ismi Yalın, 31 Ocak perşembe akşamı, Los Angeles'taki L-RAY Theatre'da, "Değmez" adlı şarkısını albümüne koyan Japonya'nın ünlü R&B şarkıcısı A.I ile birlikte konser verdi.

Konserden bir gün önce prova yapmak üzere bir araya gelen ikili, birbirini görünce büyük şaşkınlık yaşadı. A.I'in Yalın'la ilgili ilk sözleri, 'Seni ilk dinlediğim zaman bayağı büyük bir adam zannetmiştim. Çünkü sesin kalın çıkıyor. Ne kadar gençmişsin, çok şaşırdım' oldu.

A.I'in bu sözleri üzerine kahkaha atan Yalın, şarrkıcıya 'Famous' adıyla yayınlanan şarkısının Japonya'da beğenilip beğenilmediğini sordu. Japon şarkıcının, 'Şarkın Japonya'da biliniyor ve çok seviliyor' sözlerini duyunca mutlu olan ünlü popçu, genç kadını Türkiye'ye davet etti. Konser salonunu tıka basa dolduran yüzlerce Japon ise ikili sahneye çıkınca dakikalarca alkışladı. Performanslarıyla seyircilerin beğenisini toplayar ikili, başka konserlerde de bir araya gelme kararı aldı.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: