Ne kavgam bitti ne sevdam!

Chris Brown ve Rihanna ilişkilerine bitirmelerine rağmen kıskançlık tweetleri atmaya devam ediyorlar!

Dünya Magazin

Ne kavgam bitti ne sevdam! Chris Brown, daha yeni ayrıldığı sevgilisi Rihanna’ya sosyal medya aracılığıyla ateş püskürdü.

Ayrıldıklarından hemen sonra başka erkeklerle görüntülenen Rihanna’ya tepkisini twitter üzerinden şu sözlerle belirtti :” Eyer o başkalarıylasa zaten benim değildir”

Rihanna’nın ise bu sözlere cevabı fazla gecikmedi ve ünlü yıldız twitter hesabına “ Senin için tüm iyi hislerimi harcadıysam ve bu hala işe yaramıyorsa bana harcadığım o duyguları borçlusun!” yazdı.

Chris Brown’ın 23. Yaş gününde verdiği partide eski kız arkadaşı Karrueche Tran ile bir araya gelmesine kızarak ondan ayrıldığı söylenen Rihanna, ayrılığın ardından birkaç kişiyle gecce klüplerinde görüntülenmiş, ancak onlardan birinin hayranı , diğerinin ise arkadaşları olduğunu belirtmişti.

Brown’ı asıl sinirlendiren ve söz konusu tweeti atmasının sebebi ise Rihanna’nın eski sevgilisi JR Smith ile gecce kulübüne gitmesi oldu.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: