Ne Münasebet merak uyandırdı!

Show TV’nin, Haziran ayında ekrana gelecek iddialı dizisi Ne Münasebet’in ilk tanıtım filmi izleyicilerle buluştu.

Dizi Galeri

Ne Münasebet merak uyandırdı! Sarp Levendoğlu ve Pelin Akil’in yer aldığı ilk tanıtım, büyük merak uyandırdı. Tanıtım filmi yayınının ardından sosyal medyada da kısa sürede büyük ilgi gördü ve merak uyandırdı. İzleyiciler sosyal medyada diziye beğeni ve övgü dolu yorumlar yaptılar.

İşte O Yorumlardan Bazıları :
- @pelinakil Sarp Levendoğlu ve Pelin Akil şüphesiz çok eğlenceli bir iş olacak :) #NeMünasebet

- O hâlde @pelinakil varsa izlenir #NeMünasebet bekleniyoor bol reytingli olur inşallaaah

- Tabii ki de bu yaz #NeMünasebet izlicem.. @pelinakil @Sarpablo111

- Yine bi müthiş oyunculuk söz konusu #NeMünasebet @Sarpablo111


Başrollerini ünlü oyuncular Sarp Levendoğlu ve Pelin Akil’in paylaştığı dizi; Birbirlerinden farklı iki insanın, zorunlu iş arkadaşı olmalarıyla başlayan ayakta kalma mücadelelerini ve tabii ki nihayetinde birbirlerine aşık olmalarını, komedi ve aksiyonla harmanlayarak ekrana getirecek.

Demir (Sarp Levendoğlu), kendine çok güvenli, zeki ve eğlenceli bir zengin çocuğudur. Bununla birlikte özellikle kadınlarla sağlıklı ilişkiler kuramayan, onları anlamaya çalışmayan, sorumluluk nedir pek bilmeyen, gününü gün etmeye çalışan karakterdir. Hukuk fakültesini babasının zoruyla bitirmiştir. Doğayla iç içe bir hayat sürmekte, seyahatler yapıp doğa belgeselleri çekmektedir. Nil (Pelin Akil) ise, adaletin ve gerçeklerin peşinden koşan, idealist bir avukattır. Bununla birlikte kendine güven sorunları vardır ve kadın olarak kendini pek beğenmez. Kötü talih, bu iki zıt karakterin yollarını birleştirir ve her şey de bu anda başlar.

Yapımcılığını ARC Film/ Fatih Enes Ömeroğlu, yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın üstlendiği dizinin senaryonusu Hakan Haksun, Barış Başar ve Fatih Enes Ömeroğlu kaleme alıyor.

Yaz döneminin en iddialı yapımlarından Ne Münasebet’in oyuncu kadrosunda; Sarp Levendoğlu (Demir), Pelin Akil (Nil), İnan Ulaş Torun (Necmi), Bengi İdil Uras (Çisil), Cihat Tamer (Hakkı), Ayşe Kökçü (Muazzez), Hakan Altıner (Salim), Ayşen Sezerel (Figen), Mert Yavuzcan (Berkant), Pınar Şenol (Fadime), Gizem Güven (Ayça) ve Bahar Akça (Ahu) rol alıyor.


TANITIM FRAGMANI

video...

Bunlarda ilginizi çekebilir: