Nebahat Çehre'nin sağlık durumu nasıl? İlk açıklama geldi!

Nebahat Çehre'nin soğuk algınlığı nedeniyle hastaneye yattığı öğrenildi.

Magazin

Nebahat Çehre'nin sağlık durumu nasıl? İlk açıklama geldi! Usta oyuncu Nebahat Çehre'nin hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Usta oyuncunun önemli bir şeyi olmadığı ve soğuk algınlığı nedeniyle hastaneye yattığı da gelen bilgiler arasında. Nebahat Çehre'nin durumu iyi.

Nebahat Çehre basında yer alan abartılı haberlere karşın Instagram hesabından durumu ile ilgili açıklama yaptı. Nebahat Çehre "hastaneye kaldırıldı" haberlerine, "Hafif bir gribal enfeksiyon geçirdim. Sağlık durumum gayet iyi!" açıklamasında bulundu.

İşte o paylaşım...


ÜNLÜ OYUNCU NEBAHAT ÇEHRE TABURCU OLDU
29 Ocak 2018, Pazartesi günü Acıbadem Fulya Hastanesi’nde tedavi görmeye başlayan Sanatçı Nebahat Çehre bugün taburcu oldu.

Ünlü oyuncunun sağlık durumuyla ilgili, Acıbadem Fulya Hastanesi Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Dilaver Özturan şu bilgileri verdi: “Hastamız Nebahat Çehre’nin gribal enfeksiyona bağlı yüksek ateş, inatçı öksürük ve halsizlik şikayeti ile hastanemize yatışı gerçekleşmişti. Uyguladığımız destek tedaviler ile Nebahat hanım tamamen sağlığına kavuşarak 31 Ocak 2018, Çarşamba günü taburcu oldu.”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: