NEBAHAT ÇEHRE DİZİYE VEDA MI EDİYOR?

Muhteşem Yüzyıl'da artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Hürrem, Gülşah'tan duyduklarına ne tepki verecek? Mahidevran, Hürrem'den intikamını alacak mı? Sultan Süleyman halvete gelen cariyeyi nasıl karşılayacak? Valide Sultan iyileşecek mi? Fatma, Şehzade Mustafa'nın kalbini kazanacak mı?

Magazin

NEBAHAT ÇEHRE DİZİYE VEDA MI EDİYOR? Çarşamba günlerinin reyting rekortmeni dizisi 'Muhteşem Yüzyıl'da bu akşam yaşanacaklar;

Gülşah Hürrem'in karşısına çıkar. Elinde İbrahim Paşa'yı herkesin gözünde bitirecek bir bilgi olduğunu söyler. Fakat bunu Hürrem'e anlatmak için bir şartı vardır. Hürrem, Gülşah'tan duyduklarına inanmakta zorlanır.

Mahidevran'ın Hünkar'la yaptığı görüşme Hürrem'i rahatsız eder. Hürrem ve Mahidevran'ın kavgasına Sultan Süleyman şahit olur. Mahidevran, Hürrem'den intikamını almak ister. Sultan Süleyman'ın aklını çelecek güzellikte bir cariyeyi halvete yollar.

İbrahim, Nigar'ı İstanbul'dan uzaklaştırmak ister. Fakat Hürrem buna izin vermez. Hürrem, Nigar'a sürpriz bir ziyarette bulunur.

Valide Sultan'dan gelen havadis Sultan Süleyman'ın yüzünü güldürür. Sultan Süleyman gördüğü bir rüyadan çok etkilenir. Eski bir dostu ile görüşmeye karar verir. Şair Figani, İbrahim'e karşı halkı kışkırtmaya devam eder. İbrahim onun hakkında sert bir karar almaktan çekinmez.

Fatma, Şehzade Mustafa'nın rüyalarına girmek için yeni yöntemler dener. Bir mektup aracılığıyla da olsa Mustafa'ya ilan-ı aşk eder. Şehzade Mustafa, okuduklarından sonra Fatma'nın aşkına inanır.

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: