NEBAHAT ÇEHRE EKRANLARA DÖNECEK Mİ?

Muğla’nın Bodrum ilçesinde bir restoranda karşılaşan Perihan Savaş ve Nebahat Çehre doya doya hasret giderdi.

Magazin

NEBAHAT ÇEHRE EKRANLARA DÖNECEK Mİ? Muhteşem Yüzyılın Valide sultanı Nebahat Çehre ve ünlü oyuncu Perihan Savaş bir restoranda karşılaştı. Hasret gideren iki ünlü oyuncu birbirlerine övgüler yağdırdı. Güzellikleriyle yıllara meyan okuyan ikili hayranları ile bol bol fotoğraf çektirdi.

Yaklaşık 1 saat boyunca sohbet eden ikili daha sonra masalarına dönerek geccenin tadını çıkardı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Muhteşem Yüzyıl’ın Valide Sultanı Nebahat Çehre tatilde olduğunu ifade ederek “Şuan bir projede yer almış değilim. Henüz bir dizi ile anlaşmadım. Bir projem yok. Bir dizide rol alırsam bunu ilk duyan sizler olacaksınızdır”dedi.


TİYATRONUN VE SİNEMANIN NURSELİ İDİZ’E İHTİYACI VAR

Nurseli İdiz’in Alaçatı’da yaşadığı talihsiz olaydan haberi olmayan Nebahat Çehre kendisini tatile verdiğini ve hiç bir şeyden haberi olmadığını belirterek “Nurseli İdiz çok iyi bir insandır, çok iyi bir oyuncudur, çok güzel bir kadındır. Sinema olsun, tiyatro olsun Nurseli İdiz’e ihtiyacı var. Benim olaydan tam olarak haberim yok. Ben kendimi tamamen inzivaya çekmişim, tatilde her şeyden soyutlandım galiba. Ben Nurseli’ye buradan geçmiş olsun diyorum ve insanlar bu kadar üstlerine gitmesin hoş görülü olunsun” dedi.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: