NEBAHAT ÇEHRE HANGİ FİLMDE ROL ALACAK?

Başarılı oyuncu Nebahat Çehre, katıldığı ödül töreninde şık kıyafetiyle göz doldurdu.

Magazin

NEBAHAT ÇEHRE HANGİ FİLMDE ROL ALACAK? Yeni yeteneklerde bir arada olup onlara ödüllerini taktim etmekten dolayı mutlu olduğunu dile getiren Çehre, “Bu törende benim sinema filmlerinde oynadığım Yeşilçam Sineması dönemine döndüm. Aynı heyecanı yaşadım. Onlara başarılar diliyorum. Sinema dünyanın en güzel mesleği, insanlarla iletişim kurmanın en güzel yolu” dedi.

Geçtiğimiz günlerde hep varlıklı ve kötü kadın rolleri için kendisine teklif geldiğini ancak bir Anadolu kadınını da oynamak istediğini dile getiren Nebahat Çehre, “Bir süredir sinema teklifi bekliyorum ancak teklif gelmiyor. Bu törende genç yeteneklerden teklif aldım. Her türlü desteği vereceğim kendilerine. İyi bir sinema projesine ‘hayır’ demem” diyerek beyazperdede de boy göstermek istediğini vurguladı.

Genç yeteneklerde Alzheimer (Alzaymır) hastalığıyla ilgili bir kısa film hakkında konuştuklarını da belirten Nebahat Çehre, “gençlere o projede yardımcı olacağım, rol verirlerse de oynayacağım. Hikayenin neresinde olurum bilmiyorum ancak isterlerse projede yer alacağım” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: