Nebahat Çehre'den üniversiteli gençlere destek

Ünlü oyuncu Nebahat Çehre, üniversiteli öğrenciler için başlatılan ‘1. Kristal Kamera Kısa Film Yarışmasına’ juri üyesi olarak dahil oldu.

Magazin

Nebahat Çehre'den üniversiteli gençlere destek 68 Üniversite işbirliğiyle hayata geçirilen ve 20 Nisan tarihinde start alan ‘1. Kristal Kamera Kısa Film Yarışması’ için konuşan Çehre, "Gençleri sinemaya kazandırmayı hedeflediğimiz muhteşem bir iş, gençlerden 'özgün' kategoride kısa film çekmelerini yada çektikleri kısa filmleri internet sitemize yüklemelerini istiyoruz. Datamızda biriktirdiğimiz kısa filmleri özel jüri ekibimizle birlikte tek tek izleyip değerlendiriyoruz, başarılı bulduğumuz 5 kısa filmin yaratıcısına,5 Ünlü oyuncu desteği ile 5 farklı kısa film çekeceğiz. Kısa filmleri değerlendirirken öğrencilerin yeteneklerine, özverilerine ve bakış açılarına dikkat etmeye çalışıyoruz. Bugün amatör olarak seyredeceğimiz kısa film yaratıcıları, yarın ülkemizi birçok platformda gururla yansıtacaklarına inanıyorum." dedi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: