NECATİ ŞAŞMAZ KONUK OYUNCU OLDU!

Necati Şaşmaz, Adana’da devam eden film çekimlerinden bir günlüğüne İstanbul'a geldi

Magazin

NECATİ ŞAŞMAZ KONUK OYUNCU OLDU! Başrollerini Hasan Kaçan, Kadir Çöpdemir, Seray Gözler Yeniay, Ahmet Yenilmez, Ayçe Abana ve Serkan Ercan'ın paylaştığı, Ağustos sonunda TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Halil İbrahim Sofrası'nın ilk bölümüne sürpriz bir isim konuk oldu.

Adana'daki Kurtlar Vadisi Filistin filminin çekimlerinden bir günlüğüne İstanbul'a gelen Necati Şaşmaz, ziyarete gittiği Halil İbrahim Sofrası'nın setinde bir oyuncunun gecikmesi üzerine kameraların önüne geçti. Senaryoda yapılan ufak bir değişiklikle Necati Şaşmaz da Halil İbrahim Sofrası'nın kadrosuna misafir oyuncu olarak dahil oldu. Hasan Kaçan'ın canlandırdığı Berber Ali karakterinin eski bir dostu olarak berber dükkanına gelen Şaşmaz, hem eski dostu Berber Ali'yle sohbet etti, hem de “kurşunsektiren tıraşı” oldu.

Berber Nuri karakterini canlandıran Kadir Çöpdemir, Kömür Baba'yı canlandıran Ahmet Yenilmez ve Sabit'i canlandıran Serkan Ercan'ın da yer aldığı bu sahnelerin çekiminde hem oyuncular hem de ekip kahkahalara boğuldu. Berber Ali'nin Necati Şaşmaz'a “sinekkaydı tıraşı” yerine “kurşunsektiren tıraşı” yaptığı bu eğlenceli bölüm, Halil İbrahim Sofrası'nın ağustos ayı sonunda TRT 1'de ekranlara gelecek ilk bölümünde yer alacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: