NECLA AİLESİNE SIRT DÖNÜYOR!

Kanal D'nin izlenme rekorları kıran dizisi ''Yaprak Dökümü'' bu akşam yayınlanacak bölümüyle yine izleyenleri ekran karşısına kilitleyecek.

Magazin

NECLA AİLESİNE SIRT DÖNÜYOR! Cem'in ölümünden sonra büyük bir şok yaşayan Necla, şirkette işlerin başına geçiyor. Böylece Aydınoğlu Holding'te yeni bir dönem başlıyor ve Necla'yı çok daha zor günler bekliyor.

Ali Rıza Bey ve Hayriye Hanım, Necla’ya yardımcı olmak için onun yanında bir süre daha kalmaya devam edecekler. Fakat onların iyi niyetle uzattıkları yardım eli, hayata tutunmak için tüm gücünü harcayan Necla için farklı anlaşılacak ve Necla ile ailesi arasında sürtüşmeler başlayacak.

Cem'in ölümünden abisini sorumlu tutan Necla yaşadığı acıları ailesine yüklemeye başlayacak. Bu arada Hayriye Hanım'ın Şevket'le Necla'yı barıştırma çabası boşa çıkacak ve beklenmedik sonuçlar doğuracak. Bunun üzerine Necla ailesine sırtını dönecek

Video için tıklayın
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: