NECO YARIN EVLENİYOR!

Şarkıcı Neco, geçtiğimiz yıl kendisinden 25 yaş küçük İdil Erge’yle aşk yaşamaya başlayınca 33 yıllık eşindenden boşanmıştı

Magazin

NECO YARIN EVLENİYOR! 1.5 yıldır ilişkilerini sessiz sedasız sürdüren 60 yaşındaki Neco ve İdil Erge, yarın nikah masasına oturuyor. Aile arasında yapılacak nikahla ilgili ilk kez konuşan Neco çocuk istemediğini belirtti: "60 yaşında bir sevgi yakalamışım.

Daha kaç yıl yaşayacağımı da bilemiyorum. Bunun keyfini sürmek istiyorum. Bu evliliğim içinde çocuk düşünmüyorum. Çünkü benim biri 29, diğeri 30 yaşında iki kızım var. Onları çok seviyorum. Ancak bunu yeniden sevgiyi yakaladığım eşim için düşünebilirim." Caddebostan'daki evlerinde gerçekleştireceği mini bir nikah davetiyle evleneceğini belirten Neco, gecceye kızlarının, kardeşlerinin ve müstakbel eşinin akrabalarından oluşan 25 kişinin katılacağını söyledi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: