'Necroman'ın çekimleri tamamlandı!

Aykut Gökmen Çalışkan’ın yapımcılığını üstlendiği, ürpertici bir konuya sahip olan 'Necroman' çekimleri İstanbul’ da tamamlandı.

Kültür-Sanat

'Necroman'ın çekimleri tamamlandı! Filmin oyuncu kadrosunda, Hülya Diken,Bülent Arslan, Emircan Turan, Sude Gerzan, Ahmet Okay, Gazel Yüksel ve Yılmaz Kaya gibi isimler yer alıyor.

Filmin öyküsü, İstanbul’da geçiyor. Ablası ve kız kardeşinin bir gece yarısı kimliği belirsiz bir kişi tarafından, tecavüz edilip öldürülmesinin ardından gerçeklikle bağı kopmaya başlayan, olayın psikolojik etkisini üzerinde hisseden Ali'nin hikâyesini anlatıyor.

Senaryosunu Ercan Er ve Serdar Atam tarafından kaleme aldığı filmin Uygulayıcı Yapımcılığı’nı Tandoğan Muzır, Sanat Yönetmenliği’ni Caner Savaş, Görüntü Yönetmenliği’ni Cihan Gedik, Yönetmenliği’ni ise Ercan Er üstleniyor.

12 dakikalık kısa çekim süresine sahip film yurt dışında festivallerde boy gösteriyor. İngiltere’de düzenlenen ‘’London X4 Seasonal Short Film Festival 2019’’ MENTİON ödülü ve Amerika’da düzenlenen "Queens Undergraund İnternational Film Festival 2019" finale kalmıştır. Filmin festival aşaması devam etmektedir.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: