NEDİM HAZAR'DAN FAZIL SAY'A ŞOK SUÇLAMA!

Say, Burgazada'da tartıştığı belgeselci Nedim Hazar ve eşine pet şişe fırlattı. Fazıl Say’ın Burgazada’da tartışıp pet şişe fırlattığı belgeselci Nedim Hazar ve eşi Dr. Ulrike Dufner, ünlü piyanistin o gecce sarhoş olduğunu öne sürdü.

Magazin

NEDİM HAZAR'DAN FAZIL SAY'A ŞOK SUÇLAMA! Piyanist Fazıl Say, geçtiğimiz günlerde Burgazada’da karşılaştığı belgeselci Nedim Hazar ve eşi Dr. Ulrike Dufner ile tartıştı. Tartışma sırasında çifte pet şişe fırlatan Say, yaşanan olayı Facebook’taki sayfasında anlattı: “Burgazada’da dostlarla içip dertleşirken, bir NTV programcısıyla Alman eşi (Alman Yeşiller Partisi’nden) gece vakti masamıza gelip sormadan oturdu. Tuhaf siyasi eleştirilere başladılar. Babama, bana zart zurt ettiler, kovduk. Sinirlendik, o derecede ki, pet şişesi fırlattığım ilk kez oluyor. Olayla ilgili, herkesten özür diledim. Ama onlarla hesaplaşacağım.”

Eşime bağırmaya başladı

Olayın basına yansımasının ardından konuşan Nedim Hazar, Say’ın o gece çok sarhoş olduğunu öne sürdü: “Burgazada’da yaşıyorum. Fazıl Say’ın da oturduğu masanın ucuna iliştik. Say’la 2004’te Mercan Dede’nin belgeselini çekerken tanışmıştık. Eşim de tanıyor. Yeşiller’den konu açıldı ve ‘Cem Özdemir arkadaşımdır. Sizin yüzünüzden Avrupa’da azar işitiyorum. Arkadaşlarım Mustafa Balbay, Soner Yalçın sizin yüzünüzden içeride’ diye eşime bağırmaya başladı. Ben de ‘Baban senden daha iyi politika yapıyor’ dedim. Çok sarhoştu, ayağa kalktı ve üstümüze yürüdü. Restoran sahibi araya girdi, ada sakini olarak olayı büyütmemek için uzaklaşırken arkamızdan pet şişe ve hatta bardak fırlattı. Her şey beş dakikada oldu, bitti.” Hazar’ın eşi Ulrike Dufner de “Arkadaşlarınız beni korumamış olsaydı hastanelik mi edecektiniz” diyerek Say’ın kendisinden özür dilemesini istedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: