NEFİSE KARATAY'IN DİZİ HAYALİ!

Mankenlikten oyunculuğa geçen Nefise Karatay, son dönemde aile dizilerinin çok tuttuğunu söyleyerek Avrupa Yakası dizisinde oynamayı hatta sadece bir gün bile olsa kamera arkasında çekimleri izlemeyi dahi çok istediğini anlattı...

Magazin

NEFİSE KARATAY'IN DİZİ HAYALİ! Nefise Karatay, sitcom'da oynamak yerine dramda oynamayı tercih edeceğini söyledi.

Karatay, 'Sitcom'da oynamayı çok tercih etmem. Çünkü sitcom için biraz daha karikatür bir tip gerekiyor. Daha draması olan, daha duygusal yapımlarda olmak isterim' dedi.

Proje seçerken nelere dikkat ettiğini anlatan Nefise Karatay, 'İyi bir ekiple çalışmanın avantaj olduğunu düşünüyorum. Yapımcısından, yönetmenine, oyuncularına kadar. Hikaye çok önemli. Gerçekçiliği çok önemli. Mesela şu dönem hep aile dizileri çok tutuyor. Çünkü herşey kendinden birşeyler buluyor o dizilerde. Çünkü tek bir kişinin hikayesi yok. Herkesin bir hikayesi var o dizilerde' diye konuştu.

Dizilerin izlenme sebeplerinden birinin de yan karakterlerin hikayeleri olduğunu söyleyen Nefise Karatay, 'Bir sürü popüler dizinin ana karakterlerinden ziyade yan karakterleri yüzünden izlendiğini gözlüyorum' ifadesini kullandı.

Avrupa Yakası'nda oynamayı çok istiyor

Karatay, geçen dönem sona eren Bıçak Sırtı'nı çok beğendiğini, yeni sezonda ise Gece Sesleri ve Aşk-ı Memnu dizilerini izlediğini söyledi. Nefise Karatay, Avrupa Yakası'nı izlemekten de çok büyük keyif aldığını belirterek Burhan karakterini hayranlıkla seyrettiğini anlattı. Avrupa Yakası'ndan teklif gelse hiç düşünmeyeceğini ifade eden Karatay, 'Bırakın orada teklif gelmesini, ben bir günümü kamera arkasında geçirmeyi dahi çok isterim. Çünkü çok eğlenceli bir set. Engin Günaydın'a çok büyük hayranlık duyuyorum. Orada bir çok değerli oyuncu var. Ben kamera arkasında durup bir bölümü bile izlemeyi çok istiyorum' dedi.

Çağan Irmak ve Nuri Bilge Ceylan ile çalışmayı çok istediğini anlatan Nefise Karatay, 'Keşke olabilse ne güzel olur' dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: