NEHİR ERDOĞAN MUSTAFA ALTIOKLAR BARIŞTI

Ekin Türkmen’le görüntülendiği için Nehir Erdoğan tarafından terk edilen Mustafa Altıoklar, gönül almayı bildi. Erdoğan, dizi çekimi için bulunduğu Mardin’de ölüm tehdidi alınca, ünlü yönetmen sevgilisinin yanına koşarak kendini affettirdi.

Magazin

NEHİR ERDOĞAN MUSTAFA ALTIOKLAR BARIŞTI İki günde barıştılar

“Aşk Bir Hayal” dizisinin çekimleri için Mardin’de bulunan Nehir Erdoğan, yönetmen sevgilisi Mustafa Altıoklar’la zorunlu bir ayrılık yaşıyordu. Fakat Altıoklar ile oyuncu Ekin Türkmen samimi bir şekilde görüntülenince ayrılık şekil değiştirdi, ipler koptu. Ama bu ayrılık da sadece iki gün sürdü. Erdoğan’a gelen bir tehdit mail’i, ünlü yönetmenin soluğu Mardin’de almasına yol açtı.

Haberi duyunca Mardin’e gitti

Dizide evlenmek üzereyken evden kaçan ve aşık olduğu teğmenle ilişki yaşayan Asmin adında bir ağa kızını canlandıran Nehir Erdoğan, bu rolle tutucu kesimin tepkisini çekti. Mardin Emniyet Müdürlüğü’ne gelen “Asmin’i öldüreceğiz” mail’i polisleri alarma geçirdi. Yetkililer, özel bir görüşme yaptıkları Erdoğan’a koruma vereceklerini söyledi. Haberi alan Altıoklar da aynı gün Mardin’e gitti ve bu destek ikili arasındaki buzları eritti.

Bunlarda ilginizi çekebilir: