Nehir Erdoğan'dan çok konuşulacak paylaşım!

Nehir Erdoğan, çalılıkların içinde çekildiği bikinili pozunu Instagram'a yükledi. Fotoğraf kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Magazin

Nehir Erdoğan'dan çok konuşulacak paylaşım! Nehir Erdoğan ani bir kararla tanıştıktan 6 ay sonra Ahmet Sesigürgil ile nikah masasına oturmuştu ve Fransa'ya yerleşmişti. Bu dönemde de setlere ara vermişti. 2 yıl evli kalan oyuncu Ocak 2017'de boşanmıştı. Ardından da "Fi" dizisine konuk oyuncu olarak katılmış ve kısa bir süre de olsa uzun bir aranın ardından bir dizide boy göstermişti.

Nehir Erdoğandan'dan bikinili poz!

Nehir Erdoğandan'dan bikinili poz!Nehir Erdoğan sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla hayranlarının özlemini biraz olsun dindirmeye çalışıyor. Oyuncu, sosyal medya hesabından bikinli bir şekilde çalıların içinden arkası dönük bir poz verdi.

Takipçileri güzel oyuncunun fotoğrafına beğeni yağdırdı. Hayranları paylaşımın altına "Artık ekrana dön seni özledik" yorumları yaptı.

Nehir Erdoğan'ın Fi tarihinden kalma telefonu!

Nehir Erdoğan'ın Fi tarihinden kalma telefonu!
İşte Nehir Erdoğan'ın o paylaşımı:

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: