Nehir Erdoğandan'dan bikinili poz!

Bir süredir Paris'te yaşayan oyuncu Nehir Erdoğan, sosyal medya hesabından çalılıkların arasından bikinili poz verdi. Takipçileri oyuncunun pozuna "yazar burada ne anlatmak istemiş" şeklinde spirili yorumlar yaptı.

Magazin

Nehir Erdoğandan'dan bikinili poz! Yayınlandığı dönem seyirci tarafından oldukça büyük beğeni toplayan ve en çok izlenen yapımlar arasına giren Yabancı Damat'ta başrol oynayan Nehir Erdoğan, uzun zamandır kameralar karşısına geçmiyor. Erdoğan, sosyal medya paylaşımlarıyla hayranlarının özlemini biraz olsun hafifletiyor.

Nehir Erdoğan, son paylaşımı ile yine adından söz ettirmeyi başardı. Erdoğan, sosyal medya hesabından bikinli bir şekilde çalıların içinden arkası dönük kedine özgür bir poz verdi. Takipçileri güzel oyuncunun, ne yaptığını anlamaya çalışsa da fotoğrafına beğeni yağdırdı. Hayranları paylaşımın altına "Artık ekrana dön seni özledik" yorumları yaptı.


Nehir Erdoğan'ın Fi tarihinden kalma telefonu!

Nehir Erdoğan'ın Fi tarihinden kalma telefonu!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: